Propozice 2018

AKCE NENÍ SOUČÁSTÍ MČR!

 

Kdy: 14. - 17. 6. 2018

 

Kde: kemp Veselý Habr, Volduchy u Rokycan https://www.veselyhabr.cz/ https://mapy.cz/s/2j7vl

 

Příjezd možný autobusem – zastávka v obci Volduchy 3 km od kempu.

 

Co: LONG 96 km

      PLYŠÁK – kolik kdo ujde, ujede, uplave

 

Za kolik: 350,-

Není zahrnut poplatek za případný odvoz 50,-.

 

Kam: 2500760785/2010, do poznámky pro příjemce uveďte své jméno

 

Do kdy: přihlášky budou spuštěny 1. 2. 2018 v termínovém kalendáři na dogtrekking.info, uzávěrka přihlášek včetně plateb je 31. 5. 2017!

 

Ubytování: stan, chatka, auto

Rezervaci chatky si zajišťuje každý sám na mailu veselyhabr@email.cz do konce ledna!!! Poté budou chatky uvolněny pro rezervace dalších návštěvníků kempu. Oproti rezervačnímu mailu bude zaslána zálohová faktura na 50% ceny ubytování. Kemp je velmi oblíbený, takže v průběhu jara budou chatky zcela vyprodány (není jich mnoho).

 

Meeting: čtvrtek 21:00

 

Start: pátek 6:00 – 8:00

 

Časový limit: do vyhlášení

 

Vyhlášení: neděle 10:00

 

Mapa: zajistí pořadatel, kdo chce svojí – KČT 33 a 34

 

Povinná výbava:

mapa, itinerář, 2 botičky na každého psa, litr vody (při startu), nabitý mobil, lékárnička (1x obvaz hotový, 1x elastické obinadlo, 5x náplast s polštářkem, 1x izotermická folie), čelovka nebo baterka, miska na vodu, strava pro psa

 

Doporučená výbava:

rum, plavky, rum, jídlo, rum, pláštěnka, rum, gps/buzola/kompas, rum (není živá kontrola!)

 

Veterinární podmínky: platné očkování

 

Co je kategorie PLYŠÁK: pro všechny, co se budou nějak vymykat pravidlům DT nebo nechtějí jít plnou trasu. Chtějí jít bez psa, s kozou, jet na inlajnech, na kole, na vodním šlapadle, s kočárkem, s klokanem… Obecné povinnosti a startovné je pro všechny stejné, Plyšáci budou požívat stejných výhod jak Longaři, tj. mapa/itinerář, bonus, vyhlášení, drobné pozornosti podniku apod. Plyšáci nemají stanovenou žádnou vlastní trasu, vyráží na jednotnou longovou trať, ale můžou si cestou dělat co chtějí (jezdit vlakem, lodí, zkracovat po libosti..), tudíž se nezúčastní boje o „hodnotné“ ceny pro vítěze Longu a nepožívají jejich slávy. Vyhlášení probíhá podle počtu nachozených kilometrů.

 

 

 

 

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode