Propozice

AKCE NENÍ SOUČÁSTÍ MČR!

Kdy: 7.-10.8.2014

Kde: kemp Březový háj, Březová u Karlových Varů

  www.mapy.cz/s/9aVY  , www.brezovy-haj.cz

Příjezd doporučuji autem. Kdo bude projíždět vesnicí Dražov, dá u cedule nohu z plynu a nepřejede mi kočku!!!

Kdo by se chtěl dopravit vlakem či autobusem, musí se předem se mnou spojit a já pro něj na nádraží dojedu (nedoporučuju chodit pěšky – velmi nepříjemná hlavní silnice, autem je to cca 15 minut, takže kdo bude potřebovat – volejte, pište, dojedu. Ale potřebuju to vědět předem ať to časově dáme dohromady.)

Co: long 83 km

nezávodní doprovodný program mid 34 km

Za kolik: long 300,-

              mid 50,-

V ceně pro obě trasy je zahrnuta mapa od Honzy, itinerář a pamětní list. Není zahrnut poplatek za případný odvoz 50,-.

 

Ubytování: pro naší akci máme vyhrazazený celý jeden „dům“ s pokoji a sociálkou a přilehlé prostory na stanování. Není tedy potřeba nic dopředu zamlouvat. V budově je 15 pokojů, 2-3-4 lůžkových, místa je tedy dost.

Cena za noc: stan 50,-, osoba 50,-, auto 50,-, pokoji 225,-/postel - již bez poplatku za osobu, psovné pro naší akci zdarma. Částku za ubytování uhradíte při prezentaci.

Stravování: v areálu kempu je hospoda. Hospoda bohužel jede jen na objednávkový systém, proto je nezbytně nutné si jídla objednat dopředu. V přihlášce každý zaškrtne které jídlo chce, poté se mu otevře nabídka na daný čas a vy si vyberete jedno ze 3 jídel. Kdo si jídlo neobjedná, nebude možné ho na místě doobjednat (kuchyně nakupuje přesně na počet porcí). Kdo si však z nabídky nevybere nebo např. bude v cíli dřív než čekal, je ve vzdálenosti cca 200 metrů od kempu další hospoda s běžným provozem a výborným jídlem, kde se dá najíst a nepřijít přitom na mizinu www.strelecky-mlyn.cz/restaurace.html.

Stravování v kempu však vyjde levněji a vaří opravdu dobře.

Pitný režim samozřejmě nebude nijak omezený :).

 

Meeting: long – čtvrtek 21.00

              mid – čtvrtek 21.30, pátek 21.00

 

Start: long – pátek 6.00-8.00 (v případě že by hrozila opravdu velká horka která u nás nehrozí, můžeme se na meetingu domluvit na případný posun do ještě časnějších hodin)

mid – pátek volný

sobota volný

- nutné předem vyznačit v přihlášce který den chcete startovat

* v prostoru startu bude umístěna startovní listina. Kdo bude chtít, zapíše si čas startu a cíle, pro osobní potřeby a porovnání si času s ostatními účastníky

 

Časový limit: do neděle 9.00 pro obě trasy

 

Vyhlášení: neděle 10.00 (na vyžádání bude účastníkům midu předán pamětní list po příchodu do cíle)

 

Mapa: zajistí pořadatel, kdo chce svojí - KČT č. 2+3+4, Shocart č.9

 

Povinná výbava long: spacák, karimatka či hamaka, mapa, itinerář, 2 botičky na každého psa, 1,5l vody (při startu), nabitý mobil, lékárnička (1x obvaz hotový, 1x elastické obinadlo, 5x náplast s polštářkem, 1x izotermická folie), čelovka nebo baterka, miska na vodu, strava pro psa a pro člověka

1x obvaz hotový, 1x elastické obinadlo, 5x náplast s polštářkem,1x isotermická folie

Doporučená výbava long: gps/buzola/kompas, pláštěnka, rum

 

Doporučená výbava mid: 2 botičky na každého psa, 1,5l vody, mapa, itinerář, pláštěnka, strava pro člověka, čelovka, lékárnička, rum

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode